Вітаємо вас на сайті Районної Ради Старшокласників Шевченківського р-ну м. Києва
Головна » 2015 » Квітень » 20 » Форум - 2015!
00:50
Форум - 2015!

Щорічно у Київському палаці дітей та юнацтва проводиться журналістськи форум, що надає можливість молодим журналістам, редакторам, фотографам поглинути у сферу саме журналістської течії та спробувати себе у різних жанрах. 8 квітня відбувся «Форум-2015» тема, якого, у цьому році, співзвучна з темою майбутньої «Прес-весни»: «Місце молоді у сучасному медіапросторі». В цьому заході могли взяти участь всі бажаючі, хто зареєструвався на майстер-клас, або вирішив прийняти участь у журналістському марафоні. Майстер-класи були найрізноманітніші: «Таємна мова репортера. Що залишається за кадром», «Абітурієнт. За крок до вишу»,«Журналістський стартап. Конструктор успіху». В цьому році кількість команд, яка могла прийняти участь у марафоні була необмежена. Зареєструвалось близько 35 команд (найвища кількість за останні роки проведення Форуму). 
Цікавим доповненням до форуму був «Фото-фристайл» - конкурс на кращу фотографію зроблену під час проведення заходу. Останнього місця ніхто не отримав. Щорічно нашою гордістю в цьому конкурсі є Лисенко Данило( Технічний ліцей), який зайняв перше місце у «Фото-фристайлі».

Отже, за підсумками марафону «Форуму-2015» нагороджують:

І місце - «ШАРМ-91», СШ № 91 Шевченківського району;

ІІ місце - посіла команда «ШАРМ», района рада старшокласників Шевченківського району і «Голосієво», прес-центр Голосіївського району; ІІІ місце - отримують команди «Міленіум», гімназія №318, Соломянського району і «РОС «Дніпро», рада старшокласників Дніпровського району.


Вітаємо переможців цьогорічного Форуму та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і досягати нових висот!

 
Переглядів: 476 | Додав: Akv1s | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
Hello.

1  
Риэлторская компания Новоселье, приглашает риелторов, для работы в домашней группе (работа на квоте). Посещаете офис по желанию, работаете, полностью на "свой карман"! Мы предоставляем вам доступ к базам Квартирный вопрос, Аренда-Питер, N-Market и EMLS, предоставляем необходимые документы с логотипами и печатями агентства, вы сможете приходить в офис для переговоров, помимо этого, принимать безналичные платежи (от организаций). Если будет интересно, невозбраняется совмещать сделки по купле-продаже с арендой.

Наши тарифы (указывается за месяц):

Тариф 300 руб:
- Доступ к базе Аренда-Питер;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;

Тариф 500 руб:
- Подключение к базам Аренда-Питер и Квартирный Вопрос;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;
- Два комплекта документов;

Пакет 1000 руб:
- Доступ к базам Аренда-Питер и Квартирнику;
- Доверенность;
- Агентское соглашение;
- Пять комплектов документов;
- Пять постановок в Квартирный Вопрос;

Внимание: один комплект документов - содержит два договора найма + соглашение об оказании услуг + соглашение о разделе комиссии.

Дополнительные опции к Комплектам:

Дополнительная постановка в рекламу "Квартирный Вопрос": +100 руб.
Дополнительный комплект документов: +100 руб.
База ЕМЛС: +1000 руб. мес.
База НМаркет: бесплатно!

Наш телефон: 89531558890
Риэлторская компания "Новоселье" г. С-Петербург

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Інформер
Є питання? Питайте
Банери